Практики

Вирішення міжнародних та іноземних судових спорів

Фахівці Прайм Партнерс як колишні ТОП-посадовці координували представництво держави в інвестиційних спорах у 2014-2019 роках, а також у справах в Європейському суді з прав людини, брали участь у представництві держави в Міжнародному суді ООН. Під час каденції одного з партнерів Прайм Партнерс в уряді було підписано одну з декількох в історії угод при мирне врегулювання спору з іноземним інвестором.

Партнери та експерти Прайм Партнерс були по обидві сторони інвестиційних спорів – в різні часи своєї кар’єри представляли як інвесторів, так і державу, а тому мають унікальне розуміння роботи державних механізмів у спорах з інвесторами. Ми маємо надійних партнерів у галузі корпоративної розвідки, розшуку активів, форензіку, встановлення справжніх відносин контролю та кінцевих бенефіціарів.

Основні послуги в цій сфері:

Стратегічне планування
Ми пропонуємо стратегічне планування інвестиційних, комерційних арбітражів, спорів в іноземних юрисдикціях, включаючи вибір юрисдикцій, інструментів обтяження та повернення активів тощо.
Організація фінансування судових процесів (Litigation funding)
Ми можемо залучити зовнішнє повне або часткове фінансування витрат на представництво бізнесу в інвестиційному, комерційному арбітражі, інших видах спорів в іноземних та міжнародних юрисдикційних органах.
Транскордонний розшук майна для майбутнього стягнення
В цій послузі ми поєднуємо юридичну експертизу та прикладні розшукові інструменти наших партнерських компаній. Транскордонний розшук майна для майбутніх арештів та стягнення здійснюється із застосуванням інноваційних інструментів розвідки за відкритими даними, Human intelligence, геопросторової, видової розвідки, встановлення реальних відносин контролю та бенефіціарів тощо.
Формування доказової бази
Ми проводимо аналітику та формуємо доказову базу для майбутнього стягнення на конкретне майно за рішенням юрисдикційного органу. Також ми забезпечуємо експертну підтримку у судових спорах визнаними галузевими спеціалістами.
Координація та представництво
Ми забезпечуємо представництво клієнтів та координуємо ведення спору в цілому, або беремо участь у мультинаціональній команді фахівців як місцевий радник, чи як експерти з окремих питань.
Виконання рішень юрисдикційних органів
Ми здійснюємо юридичний супровід виконання рішень національних, іноземних та міжнародних юрисдикційних органів про безпосереднє стягнення майна в юрисдикціях його знаходження.