Практика антикорупції
21.12.2020
Антон Янчук
19.12.2020

Відносини з державою

Команда Прайм Партнерс має унікальне поєднання актуального досвіду роботи на ТОП-посадах у виконавчій владі та парламенті, органах місцевого самоврядування, а також успішного досвіду супроводу інтересів клієнтів у відносинах з державою в юридичному бізнесі.

Ми маємо досвід створення та імплементації численних стратегічних планів впровадження реформ у сфері юстиції, судової та конституційної реформ, правоохоронної діяльності, запобігання корупції, повернення активів тощо. Наші фахівці на власному досвіді знають як працює кожен елемент державного апарату виконавчої та законодавчої влади на практиці, процедури його роботи, фактори спонукання та пересторог. Ця перевага Прайм Партнерс дозволяє створювати такі конструкції відносин з державою, коли досягнення мети Клієнта одночасно стає історією успіху для державного органу.

Основні послуги в цій сфері:

Стратегічне планування
Ми пропонуємо складення проектів стратегій та планів їх імплементації, що відповідають практиці державних органів та звичайним вимогам проектів технічної допомоги ЄС та США. Так само ми готові провести аналіз стратегій та імплементаційних планів в різноманітних галузях щодо їх обґрунтованості та реалістичності, виступити галузевими експертами, провести альтернативний аналіз тощо;
Аналіз впливу юридичних та політичних чинників
Ми допомагаємо бізнесу з’ясувати реальні наслідки змін законодавства, практики його застосування, заяв політиків, рішень державних органів, стратегій та політичних тенденцій в окремих галузях реального сектору;
Створення та адвокація нових законодавчих актів
Ми маємо особистий досвід створення та супроводу прийняття практично усіх видів нормативних актів в Україні. Саме тому ми можемо розробити якісний проект будь-якого нормативного акту та супровідний пакет документів. Прайм Партнерс супроводить прозору адвокацію та медійну комунікацію потрібних Клієнтові проектів законодавчих актів таким чином, що їх ухвалення буде обґрунтованим та доцільним;
Оцінка та пом’якшення наслідків політичних ризиків бізнес-діяльності
В Україні тривають десятки реформ, що стосуються реального сектору економіки. Політичні ризики історично супроводжують прийняття переважної більшості вагомих ділових рішень. Прайм Партнерс розуміє як оцінити політичні ризики у бізнес-діяльності та може запропонувати реалістичну модель їх зниження у короткій та довгій перспективі.
Побудова довгих комунікацій з державою
Держава потребує діалогу з бізнесом навіть більше, ніж бізнес з державою. Існує безліч ефективних інструментів прозорого просування бізнес-орієнтованих рішень та проектів актів. Наші фахівці мають унікальну експертизу як в розробці, так і в публічній адвокації такого роду рішень.
Припинення конфліктів з державою
Кожен державний орган має величезну кількість слабких місць – регулятивних, інституційних, структурних. Розуміння цих вразливостей та внутрішніх процесів державного апарату спрощує припинення будь-яких конфліктів бізнесу з державою. Ми також можемо запропонувати альтернативне вирішення спорів шляхом GR-переговорів з місцевими та центральними органами влади, залучення галузевих NGO та міжнародних інституцій до припинення конфліктів з бізнесом.