Практика приватних клієнтів
21.12.2020
Практика корпоративного права / M&A
21.12.2020

Публічно-приватне партнерство

Ми надаємо широкий спектр послуг з побудови та реалізації комерційних договірних відносин публічного і приватного сектору. Наша команда надає консультації у галузях державно-приватного партнерства та аналогічних форм співробітництва бізнесу і держави. Ми забезпечимо юридичний супровід передачі державного і комунального майна в концесію, управління, укладення договорів спільної діяльності, а також супровід процедур приватизації, оренди державного і комунального майна, передачі в управління арештованого майна.

Під час каденції у публічній сфері наша команда брала участь у розробці змін до більшості правових актів у сфері публічно-приватного партнерства в Україні. Наші партнери були особисто залучені до створення новітнього законодавства про банкрутство, приватизацію і концесії. Розуміння поведінки держави у публічно-приватному партнерстві дозволяє нам знижувати ризики наших Клієнтів.

Основні послуги в цій сфері:

Комплексний супровід проектів ППП
Ця послуга включає, зокрема, аналіз та вибір моделі ППП, консультування з питань ризиків та їх зниження, планування проекту, юридичний, організаційний супровід проекту, підготовку всієї проектної документації (конкурсної, договірної, документації з виконання проекту, моніторингу та звітування).
Супровід будь-яких конкурсних процедур з державою
Наші фахівці брали участь у розробці переважної більшості нових конкурсних процедур, запроваджених в Україні з 2014 року, а також у застосуванні цих процедур на стороні держави на практиці. Ми можемо бути корисні у підготовці та супроводі всіх процедур публічних закупівель, конкурсних процедур, а також у питаннях фінансування та оренди державної власності, малої та великої приватизацій, передання майна в концесію, управління, спільну діяльність.
Консультування з питань операцій з державною складовою
Ми допоможемо визначити та оминути ризики комерційних відносин за участю держави, або стосовно державного чи комунального майна.