Публічно-приватне партнерство
21.12.2020
Практика антикорупції
21.12.2020

Практика корпоративного права

Ми працюємо з корпоративним правом та суміжними сферами. Ми надаємо консультації у галузях управління компанією; придбання, продажу, поділу бізнесу; реорганізації; підготовки бізнесу до залучення фінансування; злиттів та поглинань тощо. Наші фахівці допоможуть у розробці установчих та внутрішніх документів компанії, структуруванні транзакцій. Так само ми надаємо юридичні консультації у суміжних юридичних сферах: поточній господарській діяльності, питаннях регуляторної системи, інтелектуальній власності, оподаткуванні тощо.

Наша команда має широкий досвід припинення корпоративних конфліктів як у приватній практиці, так і під час публічної служби в межах повноважень окремих відомств. Наш партнер під час каденції в Уряді став автором низки законодавчих ініціатив в сфері дерегуляції, спрощення ведення та захисту бізнесу, антирейдерських ініціатив, які стали законами. Наш унікальний досвід дозволяє пропонувати інноваційні та дієві способи припинення корпоративного конфлікту на користь Клієнта.

Основні послуги в цій сфері:

Створення компаній та структур власності
Ми допоможемо створити оптимальну корпоративну модель для потреб конкретного бізнесу. Це може включати моделювання структури власності, складення установчих та аналогічних документів, створення компаній в Україні та за кордоном тощо.
Корпоративний супровід бізнесу
Наші фахівці допоможуть організувати роботу органів управління компаній, зокрема, загальних зборів учасників та акціонерів, підготувати проекти рішень органів управління, оформити їх з дотриманням вимог та практики, тощо.
Структурування бізнесу
Ми супроводимо перетворення існуючої структури бізнесу на оптимальну корпоративну модель. Залежно від потреб Клієнта, нова структура бізнесу допоможе зробити його більш привабливим для залучення інвестицій, або більш захищеним від ризиків, підготувати бізнес до продажу, розширення чи спеціалізації тощо. Ми проведемо юридичний аудит та виявимо приховані недоліки бізнесу, або надамо консультації як зробити бізнес більш привабливим для покупця.
Комплексний супровід придбання значних активів
Наша команда виявить всі вагомі ризики придбання активів, допоможе структурувати угоди, скласти та оформити всі необхідні документи.
Захист у корпоративних конфліктах
Ми запропонуємо інноваційні та дієві способи припинення корпоративного конфлікту на користь Клієнта. Наші фахівці забезпечать захист Клієнта у корпоративному конфлікті в юрисдикційних органах, допоможуть побудувати якісні антикризові комунікації, в тому числі перед державними інституціями.