Антон Янчук
19.12.2020

Повернення активів

Фахівці Прайм Партнерс мають унікальне портфоліо у сфері повернення активів – як колишні ТОП-посадовці вони створювали новітнє законодавство України з питань повернення активів незаконного походження; брали участь у створенні законодавства про спеціальну конфіскацію та про санкції; координували представництво держави в інвестиційних спорах у 2014-2019 роках, а також у справах в Європейському суді з прав людини. Під час каденції одного з партнерів Прайм Партнерс в уряді було підписано одну з декількох в історії угод при мирне врегулювання спору з іноземним інвестором. Інший партнер Прайм Партнерс був першим головою Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) – органу, що відповідає за дві важливі складові повернення активів – розшук та управління арештованим майном.

Прайм Партнерс володіє дисципліною повернення активів в комплексі – від розшуку та знерухомлення знайденого майна до його стягнення і розпорядження, в тому числі, транскордонного. Унікальний досвід фахівців Прайм Партнерс та надійні спеціалізовані партнери дозволяють нам застосовувати інноваційні підходи до розшуку втраченого майна в Україні та за її межами, прихованих зв’язків майна з конкретними особами, справжніх відносин контролю та кінцевих бенефіціарів тощо.

Основні послуги в цій сфері:

Комплексні послуги з повернення активів
Цей продукт включає: стратегічне планування проекту з повернення активів; розшук майна, в тому числі транскордонний; формування доказової бази; повний юридичній супровід та координацію обтяження майна; збереження арештованого майна, в тому числі, управління ним; стягнення майна в Україні та за кордоном; безпосереднє звернення стягнення на майно на користь Клієнта.
Розшук майна
Ми пропонуємо юридичний супровід розшуку майна в Україні та за її межами. В цій послузі ми поєднуємо юридичну експертизу та прикладні розшукові інструменти наших партнерських компаній. Таке поєднання створює інноваційний та дієвий продукт з виявлення прихованого майна, зв’язків, фактів, контролю, вразливостей та інших обставин, які можуть цікавити Клієнта.
Стрес-тест структур власності
Ми моделюємо недружнє застосування розшуку, арешту майна, рейдерської атаки, внутрішніх витоків та інших недобросовісних дій до майна та бізнесу Клієнта. В результаті ми надаємо рекомендації як усунути виявлені вразливості та зробити бізнес більш стійким до зовнішніх і внутрішніх ризиків.
Реструктуризація заборгованості
Наша юридична експертиза з повернення активів та прикладні розшукові інструменти можуть посилити переговорну позицію кредитора або боржника під час реструктуризації заборгованості.
Захист майна від обтяжень та стягнень
Глибоке розуміння стратегій та практики повернення активів дозволяють нам пропонувати ефективні механізми захисту активів Клієнта. Ми врахуємо характер вимог, особу кредитора, наявні ресурси, інші важливі аспекти конкретної справи та запропонуємо оптимальну модель збереження майна.