Ігор Алексєєв

Ігор Алексєєв

Партнер-засновник, Керуючий партнер
Керівник Практики Відносини з державою, Практики Публічно-приватне партнерство, співкерівник Практики антикорупції.

Більше 10 років практики у приватному та публічному праві в юридичному бізнесі та на ТОП-посадах державної служби.

Ігор – народний депутат України VIII скликання, в парламенті очолював підкомітет з питань діяльності органів юстиції Комітету з питань правової політики та правосуддя. Один із ініціаторів розробки та ухвалення законопроектів щодо реформи системи примусового виконання рішень та створення інституту приватних виконавців, а також децентралізації повноважень у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу.

Під час своєї каденції був членом Конституційної Комісії при Президентові України, а також членом Ради з питань судової реформи, в рамках якої були розроблені нові процесуальні кодекси, закони про Конституційний Суд України та Вищу раду правосуддя.

В 2014 році очолював Державну реєстраційну службу України, а також був заступником міністра юстиції-керівником апарату.

Під час роботи в Міністерстві юстиції України координував взаємодію міністерства з Адміністрацією Президента України, парламентом, Урядом України та іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування. Координував розробку нормативно-правових актів у сферах правового регулювання судоустрою та судочинства, доступу до правосуддя та кримінальної юстиції.

Був членом наглядової ради Ощадбанку та Укрексімбанку.

До 2014 року Ігор близько 5 років працював в приватному секторі, консультуючи клієнтів щодо різних аспектів корпоративного права, оподаткування та захисту бізнесу в Україні. Має досвід представництва інтересів клієнтів у спорах з контролюючими органами, а також справах щодо захисту ділової репутації.

Адвокат. Доктор філософії у галузу права, тема дисертації: «Інститут пробації в системі кримінальної юстиції України».

Заслужений юрист України.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр права, диплом з відзнакою, 2009.